Tu jesteś:
Newsletter

21.01.2015

Jak ważna jest muzyka w salonach fryzjerskich i kosmetycznych? Według badania przeprowadzonego na zlecenie MusicWorks 80% klientów salonów kosmetycznych i fryzjerskich chciałoby słuchać muzyki podczas wizyty w salonie, a 72% badanych uważa, że brak muzyki sprawia, że atmosfera w salonie jest mało przyjazna. Jaką więc muzykę puszczać w salonach?

Najpopularniejsze utwory grane w polskich klubach w 2014 roku Serwis djpromotion.pl przygotował zestawienie najpopularniejszych utworów granych w polskich klubach i dyskotekach w 2014 roku. Na miejscu pierwszym uplasował się przebój Toca Toca rumuńskiego duetu FLY PROJECT.

Piosenki, których słuchaliśmy w grudniu w stacjach radiowych Na szczycie zestawienia znalazła się Tove Lo z utworem Habits (Stay High). Do pierwszej trójki najczęściej odtwarzanych utworów w stacjach radiowych w grudniu trafił także jeden polski wykonawca – na miejscu drugi Kamil Bednarek z piosenką Chwile Jak Te.

Najlepiej sprzedające się płyty grudnia – lista OLiS Najlepiej sprzedającym się albumem w grudniu było najnowsze dzieło AC/DC Rock or Bust. Za nimi uplasowała się kolejna legendarna grupa Pink Floyd z krążkiem The Endless River. Na miejscu 3. znalazła się świąteczna kompilacja Christmas & The City. Platinum Edition.

Wyróżnienia Złotych, Platynowych i Diamentowych Płyt Zarząd ZPAV przyznał kolejne wyróżnienia Złotych, Platynowych i Diamentowych Płyt. Statusem Złotej Płyty wyróżniono 18 albumów. 14 z nich to wydawnictwa polskich wykonawców, w tym m.in. Meli Koteluk, Curly Heads czy grupy LemON.

TOP Dyskoteki Początek roku przyniósł pierwsze miejsce w zestawieniu najczęściej odtwarzanych utworów w polskich klubach i dyskotekach piosence Bailando Enrique Iglesiasa nagranej wspólnie z Seanem Paulem i Descemerem. Miejsce 2. należy do ZHU i Faded. Na pozycji 3. uplasowała się piosenka Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz zatytułowana Prayer in C.

Albumy, których oczekujemy w 2015 roku Początek roku to przede wszystkim czas podsumowań, ale również wszelkich prognoz. Redakcja magazynu Billboard opublikowała listę Najbardziej Oczekiwanych Albumów 2015 roku. Na liście znaleźli się m.in. Adele, Björk, Madonna oraz Rihanna.

Nominacje do BRIT Awards 2015 Właśnie ukazały się nominacje do najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej na rynku brytyjskim – The BRIT Awards. Najwięcej - 5 nominacji - zdobył Sam Smith, Ed Sheeran i George Ezra nominowani są w czterech kategoriach.