Tu jesteś:
Newsletter

25.07.2016
Powrót do newslettera

„Nie pogrywaj, graj po polsku!” pasmo z teledyskami na kanale TVP Rozrywka

„Nie pogrywaj, graj po polsku!” pasmo z teledyskami na kanale TVP Rozrywka

TVP Rozrywka - telewizyjny partner akcji "Nie pogrywaj, graj po polsku" uruchomił specjalne pasmo poświęcone projektowi zorganizowanemu przez Związek Producentów Audio Video.

Celem akcji „Nie pogrywaj, graj po polsku!” jest popularyzacja muzyki polskich artystów w przestrzeni publicznej. Projekt skierowany jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy wykorzystują nagrania muzyczne w swojej działalności. W ramach akcji ZPAV umożliwia im bezpłatny dostęp do specjalnie przygotowanej aplikacji, dzięki której mogą oni odtwarzać playlisty z polskimi utworami.

Badania pokazują, że dopiero odpowiednio dobrana muzyka wpływa na decyzje zakupowe i przynosi wymierne efekty przedsiębiorcom. Dzięki aplikacji „Nie pogrywaj, graj po polsku!” przedsiębiorcy, prezentując muzykę polskich twórców, mogą w pełni wykorzystać potencjał marketingowy odtwarzanej muzyki.

W ramach współpracy TVP Rozrywka przygotowała specjalne pasmo, w którym prezentowana jest kompilacja teledysków polskich artystów. Materiał muzyczny uzupełniony jest historiami i anegdotami dotyczącymi powstawiania utworów oraz klipów.

Pasmo „Nie pogrywaj, graj po polsku!” emitowane jest na antenie TVP Rozrywka od poniedziałku do piątku o godzinie 10:50.

Szczegóły akcji „Nie pogrywaj, graj po polsku!” oraz dostęp do aplikacji umożliwiającej odtwarzanie playlist z polskimi utworami znajdują się na stronie grajpopolsku.zpav.pl

Akcję wspiera: Stowarzyszenie Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP oraz artyści wykonawcy, w tym m.in.: Kuba Badach, zespół Bracia, Julita Fabiszewska, Maja Hyży, Anna Jurksztowicz, Krzysztof „K.A.S.A.” Kasowski, Lanberry, Radek Liszewski, grupa Pectus, Ryszard Poznakowski, Antek Smykiewicz oraz Stanisław Sojka.

Patronat medialny na akcją objęli: Program Pierwszy Polskiego Radia, Program Trzeci Polskiego Radia oraz TVP Rozrywka.