Tu jesteś:
Newsletter

30.05.2017
Powrót do newslettera

Związek Producentów Audio Video ponownie partnerem Polsat SuperHit Festiwal!

Związek Producentów Audio Video ponownie partnerem Polsat SuperHit Festiwal!

Związek Producentów Audio Video był po raz kolejny partnerem strategicznym Polsat SuperHit Festiwal – jednej z największych imprez muzycznych w naszym kraju, która odbyła się w dniach 26-28 maja bieżącego roku w Operze Leśnej w Sopocie.

Pierwszego dnia festiwalu – 26 sierpnia – publiczność miała okazję usłyszeć występy wykonawców, których płyty w ubiegłym roku pokryły się platyną. Tego samego dnia Związek Producentów Audio Video przyznał utworowi Cleo Zabiorę nas tytuł Cyfrowej Piosenki Roku. W piątkowy wieczór okazję do świętowania miała grupa T. Love na czele z Muńkiem Staszczykiem. Legendarna formacja, która jest obecna na polskiej scenie muzycznej już 35 lat, otrzymała Nagrodę Związku Producentów Audio Video za całokształt osiągnięć artystycznych. Dzień później odbył się koncert zatytułowany „Radiowy Przebój Roku”, podczas którego zaśpiewały gwiazdy, których piosenki śpiewamy codziennie, słuchając radia. Usłyszeliśmy m.in.: Monikę Lewczuk, Margaret, Natalię Szreder, Lanberry, Kamila Bednarka i Feel. Piosenką, która była najczęściej odtwarzana przez polskie stacje radiowe okazał się utwór W dobrą stronę Dawida Podsiadło. Na zakończenie imprezy, trzeciego dnia festiwalu, odbył się pojedynek mistrzów polskiej sceny kabaretowej.

Impreza została zorganizowana przez Telewizję Polsat we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu, podobnie jak przed rokiem, był Związek Producentów Audio-Video (ZPAV). Partnerem medialnym radio RMF FM, partnerami technologicznymi i dostawcami Internetu na potrzeby wydarzenia Plus oraz Cyfrowy Polsat, zaś partnerem flotowym Grupa Zdunek.

Źródło: polsat.pl